Castrol Motor Yağları

Castrol Motor Yağları

Castrol Motor Yağları

Volkswagen için özel olarak geliştirildi.
Dünya Ralli Şampiyonası (WRC)’de 4 yıl üst üste şampiyon olan Volkswagen’in, bu başarıdaki en büyük iş ortaklarından biri olan Castrol, yarış parkurlarından elde edilen bu sinerjiyi ve uyumu Volkswagen’in yol otomobillerine de taşıyor. Örneğin, fabrikadan çıkan her Volkswagen’in motoruna konulan ve araç stok süreleri de dikkate alınarak normal yağlara göre daha uzun ömürlü olması için geliştirilen özel ilk dolum yağı, Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptırdığınız her periyodik bakımda aracınızda kullanılmaya devam ediyor.

Gemeinsam entwickelt.
Neden Castrol?
Castrol, benzersiz teknolojisini ve deneyimini dünyaca tanınmış ve takdir edilen ürünlerin oluşturulmasında kullanıyor. Bunun son büyük örneğini, 2005 yılından bugüne Volkswagen Motorsports ekibiyle birlikte imza attığı başarılarda ve şampiyonluklarda görebiliriz.

Castrol, 100 yılı aşkın süredir yenilikçi, güçlü yağlar ve yağ odaklı çözümler keşfetmek için tutkulu bir şekilde çalışıp elde ettiği başarıları şimdi araştırma ve geliştirme çalışmalarına yaptığı yatırımlar ile pekiştirerek gelecekteki başarılarının temelini oluşturuyor. Bu nedenle Castrol Professional ürünleri, Volkswagen tarafından onaylanıp kullanıcılarına tavsiye ediliyor. Bu tavsiyeyi, her yeni Volkswagen aracın motor yağı kapağında yer alan yönlendirmelerde görebilirsiniz.

Castrol Professional, gerçekten de Volkswagen'in tercihi olabilmek için endüstri standartlarının çok üzerinde bir performans göstermiş, bu standartları fazlasıyla yerine getirmiştir. Bu, Volkswagen sahiplerinin motorları için her zaman en uygun yağı aldıkları anlamına gelir.